Witamy             Pensjonat             Region             Galeria             Kontakt            

Pensjonat U Zapały w Gorcach

Nasze gospodarstwo agroturystyczne usytuowane jest u podnóża Turbacza, najwyższego szczytu pięknych Gorców w malowniczej dolinie Porębianki, 200 metrów od lasu, 100 metrów od rzeki i około 2 km od wyciągu krzesełkowego na Tobołów.

W pensjonacie dysponujemy pokojami 2, 3 oraz 4 osobowymi, w sumie oferujemy 16 miejsc noclegowych. W każdym pokoju jest podstawowe umeblowanie takie jak stolik, krzesła, szafy. Pokoje są wyposażone w nowe łazienki lub w dwóch przypadkach mają wydzielone oddzielne zewnętrzne łazienki. Na terenie pensjonatu goście mają dostęp do bezprzewodowej sieci WiFi.

Wokół domu znajduje się przestronny ogród z dużą altaną gdzie zorganizowaliśmy miejsce na grilla. W ogrodzie wydzielone jest miejsce do gry w siatkówkę, a dla najmłodszych gości jest zorganizowany plac zabaw - chuśtawka, trampolina, mini-piaskownica, basenik oraz zabawki dla dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć Pensjonatu U Zapały

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie mogą Państwo obejrzeć duże i aktualne zdjęcia naszego Pensjonatu z początku lipca bieżącego (2013) roku


 

  Made by Biedronka                                                                                                                         © U Zapały 2013